Результати засідання Комітету з питань інтернет-реклами у липні

15 липня відбулося планове Засідання Комітету з питань інтернет-реклами при ІнАУ.
На засіданні були присутні 17 учасників, серед яких: дійсні члени, експерти, гості та кандидати на вступ до складу Комітету.

До порядку денного цього разу було включено наступні питання: звіти заступників Голови Комітету по поточним проєктам Комітету щодо напрямків роботи з агенціями, martech-компаніями та видавцями, а також обговорення запуску та фіналізації таких проєктів, як рейтинг онлайн-ЗМІ спільно з Similarweb, дослідження рекламодавців, дослідження обсягів ринку за підсумками I півріччя 2021 року і запуск нового проєкту Startup Crash Test для MarTech та AdTech стартапів.

Також, у червні провели освітню сесію для онлайн-медіа: Як використовувати силу алгоритмів TikTok для просування свого бренду. На якій спікери розповіли про аудиторію українського TikTok, чому медіа треба йти в TikTok, які рекламні можливості є в TikTok. Відеозапис зустрічі можна подивитись за посиланням.

Рішення щодо затвердження нової редакції Положення про Комітет ІнАУ з питань інтернет-реклами та оновлення складу Комітету опубліковано на офіційному сайті ІнАУ від 22 червня 2021 року.

Наступне засідання Комітету призначено на 19 серпня 2021 року.

Протокол засідання від 15.07.2021 року

Презентація засідання від 15.07.2021 року

Контакти

  • 04053, Україна, м.Київ, вул. Олеся Гончара, 15/3, офіс 22
  • +38 044 278 29 25
  • info@inau.ua

Комітет в соціальних медіа​

Ⓒ 2020 - All Rights Are Reserved

Вступ до комітету