Результати засідання Комітету з питань інтернет-реклами у вересні

16 вересня відбулося планове Засідання Комітету з питань інтернет-реклами при ІнАУ.

На засіданні були присутні 18 учасників, серед яких були дійсні члени, експерти, гості та кандидати на вступ до складу Комітету.

До порядку денного цього разу було включено наступні питання: звіти заступників Голови Комітету по поточним проєктам Комітету щодо напрямків роботи з агенціями, martech-компаніями та видавцями, обговорення роботи та фіналізації таких проєктів, як дослідження рекламодавців, дослідження обсягів медійної та пошукової інтернет-реклами за I півріччя 2021 року та започаткування премії для найкращих рішень в сфері діджитал реклами в 2021 році.

Також, у вересні провели освітню сесію для онлайн-медіа на тему “Як медіа просувати контент в Youtube?”, на якій спікери розповіли, як онлайн-медіа монетизувати свій контент в Youtube, які можливості відео платформи для медіа, як, не маючи тб-контенту, стати успішним в Youtube та  як працюють алгоритми Youtube. 

Відеозапис зустрічі можна подивитись за посиланням.

Провели наш перший Adtech+Martech Startup Crash Test #1. Це онлайн зустріч для презентації Adtech та Martech проєктів українських стартапів, ціль якої: презентувати власний проєкт, отримати корисні поради, обмінятися досвідом та розширити свою мережу контактів. 

Відеозапис Adtech+Martech Startup Crash Test можна подивитись за посиланням.

Ще у вересні в рамках конференції Future Lab 2021 презентували результати дослідження MarTech. Made in Ukraine 2021. З повною версією звіту за результатами дослідженням MarTech. Made in Ukraine 2021 можна ознайомитись за посиланням.

За підсумками зустрічі у вересні Правлінню ІнАУ було рекомендовано вивести зі складу дійсних членів Комітету з питань інтернет-реклами Тетяну Самойленко (Programmatic Media Group), та прийняти до складу дійсних членів Комітету з питань інтернет-реклами Тетяну Самойленко (Rakuten Advertising), Максима Крота (Httpool) та Ольгу Демченко (Programmatic Media Group).

Рішення щодо затвердження нової редакції Положення про Комітет ІнАУ з питань інтернет-реклами та оновлення складу Комітету опубліковано на офіційному сайті ІнАУ від 20 вересня.

Наступне засідання Комітету призначено на 07 жовтня 2021 року.

Протокол засідання від 16.09.2021 року

Презентація засідання від 16.09.2021 року

Контакти

  • 04053, Україна, м.Київ, вул. Олеся Гончара, 15/3, офіс 22
  • +38 044 278 29 25
  • info@inau.ua

Комітет в соціальних медіа​

Ⓒ 2020 - All Rights Are Reserved

Вступ до комітету