Відкрито набір стартапів для участі у проєкті Adtech+Martech Startup Crash Test

Adtech+Martech Startup Crash Test — це регулярні онлайн зустрічі для презентації Adtech та Martech проєктів українських стартапів, ціль яких:  презентувати власний проєкт, отримати корисні поради, обмінятись досвідом та розширити свою мережу контактів.

Ця подія — гарна можливість повчитися на чужих досягненнях чи помилках, отримати фідбек від експертів, покращити свою ідею та запланувати наступні дії, і, можливо, навіть знайти інвестора зі smart money, або ко-фаундерів. Зворотній зв’язок від експертів допоможе удосконалити  ідею та перетворити її в успішний стартап. 

Формат зустрічі:

  • Онлайн-зустріч в Zoom;
  • 20-хвилинна презентація досвідченого експерта, спрямована на рішення проблем засновників проєктів на початковому етапі;
  • Регламентовані 5-хвилинні презентації 3-х проєктів і 10 хвилинне обговорення кожного.

Цей захід є гарною можливістю для стартаперів — презентувати свій проєкт, для громадськості — дізнатися про нові стартапи (на ранній стадії), для інвесторів — перевірити ринок і, якщо їм подобається — інвестувати. 

Для багатьох стартапів — це перша публічна поява, перша можливість поговорити про свій проєкт та отримати відгук та поради від інших учасників.

Для кого:

Для засновників стартапів, розробників, маркетологів та інвесторів у стартапи на ранніх стадіях.

Умови участі: 

Участь безкоштовна при попередній реєстрації.

Не проґавте шанс розповісти про свій стартап провідним експертам у галузі та інвесторам!

Контакти

  • 04053, Україна, м.Київ, вул. Олеся Гончара, 15/3, офіс 22
  • +38 044 278 29 25
  • info@inau.ua

Комітет в соціальних медіа​

Ⓒ 2020 - All Rights Are Reserved

Вступ до комітету