Старт дослідження обсягу інтернет-реклами в Україні за 2020 рік

Комітет ІнАУ з питань інтернет-реклами запускає процес збору даних під дослідження обсягів ринку інтернет-реклами за підсумками 2020 року. Предметом дослідження традиційно стала кількість грошових коштів, що направляється рекламодавцями на сегменти медійної та пошукової інтернет-реклами, орієнтованої на українську інтернет-аудиторію.

Анкетування учасників дослідження відбувається паралельно у двох сегментах і здійснюється в кілька етапів, які включають: формування пулу учасників, збір заповнених анкет, обробка даних, отриманих від учасників дослідження. Робота з документами проводиться у конфіденційному режимі, під наглядом експертів ринку та за підтримки партнерів проєкту: юридичної фірми «Василь Кісіль і партнери», а також платформи SimilarWeb.

Нагадаємо, що дослідження обсягів інтернет-реклами — регулярний проєкт Інтернет Асоціації України, який проводиться двічі на рік і демонструє дані за результатами двох півріч та загальний річний обсяг ринку в Україні. Дослідження проводиться з урахуванням даних українських агенцій та продавців.

Результати дослідження ринку будуть опубліковані в загальному річному звіті вже в Лютому 2021 року.

*В рамках проєкту Рейтинг агенцій контекстної реклами України, всі учасники анкетування в сегменті пошукової реклами, отримають додаткові бали під час підрахунку результатів в рейтингу Ringostat.

Методологія дослідження

Контакти

  • 04053, Україна, м.Київ, вул. Олеся Гончара, 15/3, офіс 22
  • +38 044 278 29 25
  • info@inau.ua

Комітет в соціальних медіа​

Ⓒ 2020 - All Rights Are Reserved

Вступ до комітету